1 hodnocení

SMARTY EXCLUSIVE 10 lt. silikátové stelivo

Silikagel s vůní zeleného jablka. MAXIMÁLNÍ ODBĚR 6 KS.

Momentálně nedostupné (2 ks)
Kód: JUK-9248
249 Kč –13 % 217 Kč 21,70 Kč / 1 l
Kategorie: Pro kočky
Hmotnost: 3.9 kg
0023738 9248 B
Akce Tip
249 Kč –13 %

SMARTY EXCLUSIVE Crystal Cat Litter s vůní zeleného jablka

Silikagel (anglicky silica gel) je granulovitá, pórovitá forma oxidu křemičitého (SiO2) vyráběná synteticky z křemičitanu sodného . Má vysokou porezitu , kolem 800 m2/g, která umožňuje snadno absorbovat vodu.

Silikagelové stelivo SMARTY EXCLUSIVE Crystal Cat Litter se vyznačuje velmi rychlou savostí a pohlcením zápachů a zanechává příjemnou vůni zeleného jablka. Toto stelivo může, díky své porézní struktuře, pojmout takřka stejné množství vlhkosti jako samo váží. Stelivo je bezprašné a vysoce efektivní.


SMARTY EXCLUSIVE Crystal Cat Litter absorbuje moč během několika sekund a zůstává na dotek suché. Velmi dobře pohlcuje pachy a uzavírá je do granulí tak, aby se neuvolňovaly zpět do okolí. Tento absorpční proces také ničí bakterie.
Přírodní, netoxický a neškodný pro životní prostředí. SMARTY EXCLUSIVE Crystal Cat Litter zanechávává kočičí toaletu čistou, svěží, suchou a bez zápachu.

Návod k použití:
Do čisté kočičí toalety nasypte podestýlku SMARTY EXCLUSIVE Crystal Cat Litter. Po použití toalety odstraňte tuhé exkrementy. Výměna: Když již podestýlka neabsorbuje, je vlhká nebo žlutá, podestýlku odstraňte a nasypte novou vrstvu steliva.
Doba použitelnosti:
3,6l nahradí cca 3-4 balení běžného pětikilového steliva a vydrží pro jednu kočku až 40 dnů.

Balení: 7,6 l a 10 l

 

MAXIMÁLNÍ ODBĚR 6 KS.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: