39 hodnocení

Nobby interaktivní podložka na krmivo 41 x 27 cm

Zpomalovací pomůcka - podložka pro psy, kteří hltají.

Skladem (3 ks)
Kód: NOB-4934
Značka: Nobby
399 Kč –10 % 359 Kč 359 Kč / 1 ks
Kategorie: Interaktivní
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.266 kg
Materiál: silikon
interaktivní
Akce Tip
399 Kč –10 %
Interaktivní podložka od německé značky Nobby funguje jako zpomalovací miska pro psy, kteří hltají. Pozitivně zpomaluje krmení a tak účinně omezuje příliš rychlé hltání potravy a s tím související zdravotní potíže. Váš pes bude spokojenější a zdravější!
 
Je speciálně navržena tak, že stimuluje přirozené instinkty psů a schopnost ulovit krmivo jazykem nebo packami. Je vyráběna v jedné velikosti s možností použití pro všechna plemena. Interaktivní miska pro psy se hodí zejména pro psy žijící pouze v bytě. Přirozeným způsobem udržuje psa fyzicky i psychicky aktivního, čímž snižuje riziko vzniku poruch chování. Pozitivně ovlivňuje přijímání potravy a prodlužuje dobu krmení.
 
Velikost:  41 x 27 cm 
Barva: zelená
Materiál: silikon
 
Návod k použití:
Interaktivní misku podávejte s krmením psovi na zem. V případě, že by miska spadla z vyvýšeného místa, mohla by psa polekat a vytvořit tak negativní zkušenost. Do misky můžete vložit jak granule, tak vlhkou potravu. Po pozření všech kousků potravy misku řádně omyjte teplou vodou.  Misku můžete mýt v myčce na nádobí.
 
Upozornění:
Dohlédněte na Vašeho psa při prvním použití podložky. Nenechte Vašeho psa bez dozoru, aby podložku okousával. Nepoužívat v mikrovlnné troubě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: