1 hodnocení

Nobby Starline FURstar profesionální hřeben - 76 mm

Speciální hrablo s kovovou samočistící hlavicí pro všechny typy srsti. 

Momentálně nedostupné (3 ks)
Kód: NOB-5294
Značka: Nobby
479 Kč –15 % 409 Kč 409 Kč / 1 ks
Kategorie: Hřebeny a kartáče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.18 kg
Nobby Starline FURstar profesionální hřeben - 76 mm
Novinka Tip
479 Kč –15 %
Profesionální hrablo s kovovou samočistící hlavicí od německé značky Nobby StarLine FurStar pro psy s dlouhou srstí. Hřeben vyčesává na stejném principu jako hřeben furminátor. Ergonomické madlo skvěle padne do ruky. Redukuje línání o více než 90%. Rychle a snadno odstraňuje podsadu a uvolněné chlupy. Hrablo neřeže a nepoškozuje srst. Redukuje línání o více než 90%.
  • Velikost 76 mm
Vyčesání hřebenem odstraní starou srst a podsadu. Nezkracuje a nepoškozuje srst, pouze velmi účinně vyčesává a pomáhá ke zdravější kůži a lesklejší srsti zvířete. Snižuje množství alergenů v prostředí, kde zvíře žije. Péči o srst hřebenem lze provádět pravidelně po celý rok jednou nebo dvakrát za týden po dobu deseti až dvaceti minut. Je třeba dbát na to, aby srst byla čistá, zcela suchá a nezacuchaná.
Opatrnost je nutná na citlivých místech na těle zvířete. Před vyčesáváním pečlivě prohlédněte pokožku zvířete, zda v ní nejsou strupy, poranění otlačeniny apod., a pokud je najdete, vyhledejte pomoc veterináře. Hřebenem je doporučeno vyčesávat dlouhými pravidelnými tahy po směru růstu srsti a nevracet se opakovaně na stejné místo. Samozřejmě je třeba vyčesávat citlivě a bez většího tlaku, který by mohl způsobit poranění.
Při začervenalé, podrážděné kůži je nutné s vyčesáváním hned přestat. Při pravidelném používání hřebenu budete mít víc času na Vašeho chlupatého přítele, neboť se nebudete muset věnovat uklízení vypadaných chlupů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: