3 hodnocení

Nobby Comfort Line hrablo FURstar - 76 mm

Furminator s kovovou samočisticí hlavicí pro psy s dlouhou srstí. Redukuje línání o více než 90%.

Skladem (> 5 ks)
Kód: NOB-5012
Značka: Nobby
409 Kč –7 % 379 Kč 379 Kč / 1 ks
Kategorie: Hřebeny a kartáče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.164 kg
Nobby Comfort Line hrablo FURstar - 76 mm
Novinka Tip
409 Kč –7 %

Profesionální vyčesávací hrablo Comfort Line od německé značky Nobby FURstar s kovovou samočisticí hlavicí pro psy s dlouhou srstí. Redukuje línání o více než 90%.  Ergonomické madlo skvěle padne do ruky. Rychle a snadno odstraňuje podsadu a uvolněné chlupy. Neřeže a nepoškozuje srst. Vyčesáním tímto profesionálním hřebenem odstraníte starou srst a podsadu. Nezkracuje a nepoškozuje srst, pouze velmi účinně vyčesává a pomáhá ke zdravější kůži a lesklejší srsti zvířete. Hřeben pro psy snižuje množství alergenů v prostředí, kde zvíře žije. Péče o srst hřebenem FURstar lze provádět pravidelně po celý rok jednou nebo dvakrát za týden po dobu deseti až dvaceti minut. Je třeba dbát na to, aby srst byla čistá, zcela suchá.

Šířka hrabla: 76 mm.


Opatrnost je nutná na citlivých místech na těle zvířete. Před vyčesáváním pečlivě prohlédněte pokožku zvířete, zda v ní nejsou strupy, poranění odřeniny apod. a pokud je najdete vyhledejte pomoc veterináře.

Použití:

Doporučujeme vyčesávat dlouhými pravidelnými tahy ve směru růstu srsti a nevracet se opakovaně na stejné místo. Samozřejmě třeba vyčesávat citlivě a bez většího tlaku, který by mohl způsobit poranění. Při červenavé, podrážděné kůži je nutné s vyčesáváním hned přestat. Při pravidelném používání hřebenu budete mít více času na Vašeho chlupatého přítele, neboť se nebudete muset věnovat úklidu vypadaných chlupů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: