Neohodnoceno

Kong Kickeroo Kitten obušek plněný Catnipem 12x6cm

Hračka pro kočky
Materiál: Jemný
Velikost: 12x6 cm

Momentálně nedostupné (1 ks)
Kód: KONG-3470
Značka: Kong
126 Kč –27 % 92 Kč 92 Kč / 1 ks
Kategorie: Hračky s Catnipem
Hmotnost: 0.03 kg
37044b23cf 78885
126 Kč –27 %

Obušek z velmi jemného materiálu zajištuje zápasivou, ale tichou hru. Robustní hračka pro kočky s catnipem prémiové kvality a plyšovým ocasem, k utišení lovících a honících potřeb kočky.

Velikost, tvar i materiál hračky KONG Kickeroo byly pečlivě vybrány tak, aby kočku podněcovaly ke hře a zápasu, u kterého kočka používá i zadní packy. Tímto tato hračka nabízí hodiny zábavy právě Vaší kočce.

Loví Vaše kočka ráda?

Pak je pro ni hračka Kong Kickeroo je přesně to pravé. Díky plyšovému ocasu se hračka Kickeroo dokonale podobá kořisti. Zájem Vaší kočky vzbudí navíc catnip, který je taktéž součástí této hračky. Upřeně hledět na kořist, pomalé šoulání ke kořisti a nakonec ulovení kořisti podporují aktivitu a přirozené pudy Vaší kočky. Váš kočičí kamarád tak zůstane fit a při síle. V případě únavy slouží hračka Kong Kickeroo také jako měkký polštář.

Velikost: cca. V 12 x Š 6 cm

Upozornění: Stejně tak jako u všech ostatních hraček byste měli na Vaše zvíře při hře dohlížet. Prosím překontrolujte tento produkt pravidelně na možné vady, které při používání mohou vzniknout a v případě, že nějakou vadu objevíte, nahraďte hračku dříve, než si zvíře ublíží.

POZOR RŮZNÉ BARVY.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: