Neohodnoceno

Nobby bazén pro psa skládací modrý - 160 x 30 cm + Střívka, 50 % kolagenu, polovlhký pamlsek, 60 g

Jednoduchá manipulace, možnost měnit tvar, rychle rozložen i složen, nepotřebujete pumpičku. Silný a odolný povrch.

Momentálně nedostupné (3 ks)
Kód: NOB-6461
Značka: Nobby
1 599 Kč –20 % 1 279 Kč 1 279 Kč / 1 ks
Kategorie: Bazénky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.278 kg
Nobby bazén pro psa skládací modrý - 160 x 30 cm  + Střívka, 50 % kolagenu, polovlhký pamlsek, 60 g
Akce Tip
ZDARMAZDARMA 1 599 Kč –20 %
Bazén od značky NOBBY je bleskově rozložen i složen a disponuje protiskluzovým povrchem uvnitř bazénku. Pokud není používán nebo je přepravován je možné jej složit. Silný a odolný povrch. Praktický vypouštěcí ventil. Snadná údržba, stačí otřít. Velikost ø 160 x 30 cm. Tvar bazénu lze změnit na čtyřúhelník/obdélník pro použití na balkónech, terasách. Dopřejte svému pejskovi vlastní bazén! Bazén je vyrobený z odolného materiálu, má zesílené bočnice a je stabilní i bez vzduchových komor. Takto se můžete ušetřit vzduchového kompresoru a namáhavého nafukování! Brouzdaliště je postavené obratem ruky: Vybalte, postavte na vybrané místo a naplňte osvěžující vodou. Zábava může začít! Bazén je kruhový a má pružné stěny. Po vzrušujícím dni u psího bazénu se dá rychle opět uklidit: Skrz boční ventil rychle vyteče voda a hladký povrch se dá snadno očistit. Ve složeném stavu se dá bazén uschovat na malém místě.
 
Upozornění k používání:
Ujistěte se, prosím, že Váš pes nemá příliš ostré drápy, mohl by při dovádění v bazénu poškodit dno. Bazén by neměl být naplněn z více než 60 % vodou, aby byl zachován jeho tvar.
 
Prosíme o dodržování pokynů k užívání, při špatné manipulaci nemůžeme reklamaci vyhovět. Děkujeme za pochopení.
Ostatní upozornění:
Žádná hračka není nezničitelná. Jako s každým jiným produktem, sledujte svého psa při hře s touto hračkou. Kontrolujte, prosím, produkt pravidelně, zda není poškozený a vyměňte ho, pokud najdete vadu nebo chybí některé jeho součásti, v opačném případě nelze vyloučit zranění zvířete

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: