6 hodnocení

Nobby Starlight svítící míček na nabíjení USB - žlutá - 6,5 cm

Silikon, nabíjení USB kabelem, svítí 45 sekund po odrazu, výdrž baterie 7 hod, velikost 6,5 cm.

Skladem (2 ks)
Kód: NOB-5411
Značka: Nobby
299 Kč –10 % 269 Kč 269 Kč / 1 ks
Kategorie: Aportovací
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.14 kg
Nobby Starlight svítící míček na nabíjení USB - žlutá - 6,5 cm
Novinka
299 Kč –10 %
Voděodolný USB míček ze silikonu od německé značky Nobby při dotyku bliká v 45 sekundovém intervalu. Nabíjecí baterie, včetně USB kabelu. Pro večerní aktivity potřebují pes a jeho páníček odpovídající vybavení. Svítící USB míček Nobby ze silikonu je pro takové aktivity to pravé. Při lehkém dotyku začne míček blikat neonově zelenou barvou ve 45 sekundovém intervalu a vyzývá psa k dovádění. Měkký, ale velmi odolný materiál a strukturovaný povrch míčku přispívají k péči o chrup a usnadňují uchopení míčku. Míček je dobře viditelný zejména za svítání nebo naopak po setmění. Integrovanou baterii snadno dobijete pomocí přiloženého USB kabelu. Voděodolný silikonový míček bliká při plném dobití po dobu 7 hodin a zajistí tak Vašemu čtyřnohému kamarádovi dlouhotrvající zábavu.
  • barva neonově zelená
  • viditelnost zhruba 200 m
  • 2 - 3 hodiny svícení
  • automatické přepnutí do úsporného módu při nečinnosti 
  • dobíjení přes USB (cca 60 minut)
  • odolný ve vlhkém prostředí
  • robustní bezpečnostní krytka spínače a USB konektoru
 Včetně vypínače ON/OFF. Bezhlučný, bez zvukových efektů.
 
Upozornění:
Při hře s touto hračkou mějte svého psa pod neustálým dohledem. Pravidelně míček kontrolujte , zda není poškozený. V takovém případě míček vyměňte, aby nedošlo ke zranění zvířete.
 
Upozornění k likvidaci baterií:
Součástí balení mnoha přístrojů jsou také baterie, sloužící např. k provozu dálkových ovladačů apod. Baterie či akumulátory mohou být také pevně zabudovány do přístrojů. Jako prodejce jsme povinni Vás upozornit na následující: Baterie je zakázáno vyhazovat do běžného komunálního odpadu. Použité baterie odevzdejte na sběrném místě nebo místnímu prodejci. Baterie zakoupené v našem obchodě můžete po použití odevzdat osobně nebo zaslat poštou na následující adresu:
 
Daniel Kupka, Kyjovice 1097, 747 68 Kyjovice.
 
Baterie obsahující škodlivé látky jsou označeny symbolem přeškrtnuté popelnice a obsah těžkých kovů je indikován jejich chemickým označením: Cd značí kadmium, Pb olovo a Hg rtuť.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: